null

DLACZEGO POWINIENEŚ/AŚ BYĆ NA KONFERENCJI?

 • null

  NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY

 • null

  POSŁUCHASZ DOŚWIADCZONYCH TRENERÓW, MENEDŻERÓW i MÓWCÓW

 • null

  WEŹMIESZ UDZIAŁ W PRAKTYCZNYCH WARSZTATACH

 • null

  ROZWINIESZ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI KIEROWNICZE

 • null

  NAUCZYSZ SIĘ BUDOWAĆ SKUTECZNY ZESPÓŁ

CO, GDZIE I KIEDY

LOGO2
 • null

  O WYDARZENIU

  „BUILDING MASTERY” to Jesienna Konferencja Okręgu D Dystryktu 108 Toastmasters.

   

  • ekstremalnie praktyczna konferencja
  • wspaniała atmosfera
  • ciekawi prelegenci zarówno z szeregów Toastmasters,
   jak i spoza organizacji
  • integracja z Toastmasterami z całej południowej Polski
  • szkolenia i przemówienia w dwóch językach
  • okręgowy etap Mistrzostw Polski (pl)
   i środkowej Europy (ang) w przemawianiu publicznym
 • null

  KIEDY?

  22-24 listopada 2019


  Piątek: 17:00 – 21:00
  Sobota: 10:00 – 21:00
  Niedziela: 10:00 – 17:00


  Szczegółowa agenda znajduje się poniżej 🙂 

Już niedługo!

2019/11/22 18:00:00
LOGO2

PRELEGENCI

O kolejnych prelegentach będziemy informować na bieżąco. 🙂

 • prelegent

  Rafał Mirkowski

  Matematyk i absolwent MBA, menadżer z 20-letnią praktyką na wszystkich szczeblach korporacyjnej kariery, łączący pasję matematycznego modelowania biznesu z praktycznym doświadczeniem konsultanta i analityka procesów ekonomicznych w biznesie.
  Pomógł w wydatnym udoskonaleniu codziennego zarządzania wielu średnich i dużych firm, w tym Neonet, Ceramika Paradyż czy Strabag. Specjalizuje się w: usprawnianiu procesów, zwiększaniu sprzedaży, obniżaniu kosztów, projektowaniu narzędzi do monitorowania aktywności pracowników i klientów oraz systemach motywacyjnych.
  Przedsiębiorca i wynalazca Multiplanera® – wyjatkowego kalendarza i najciekawszego polskiego narzędzia do zarządzania czasem dla osób realizujących wiele projektów, docenionego przez Stevena Coveya.

 • null

  Tomasz Witkowski

  Wybitny trener biznesu, psycholog, pisarz i naukowiec. Założył jedną z pierwszych szkół trenerów w naszym kraju – Szkołę Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu.
  Prowadził badania na uniwersytetach w Bielefeld oraz w Hildesheim. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, a jego artykuły ukazały się m.in. w British Journal of Social Psychology, Polish Psychological Bulletin, Journal of Social Psychology, a także w czasopismach takich jak Polityka, Rzeczpospolita, czy Newsweek. Został także uhonorowany nagrodą Racjonalista Roku. Zajmuje się m.in. demaskowaniem psychomanipulacji, krytycznym myśleniem, skutecznością szkoleń i terapii psychologicznej, motywacją i komunikacją z grupą. Jego misją jest demaskowaniem mitów powtarzanych w niefachowych szkoleniach i publikacjach, nie opartych na naukowych danych.

 • null

  Paweł Bochnowski

  Jestem konsultantem doradzającym firmom w zakresie zarządzania, w szczególności zarządzania projektami, w Polsce i UK. Dodatkowo prowadzę 3 inne działalności oraz jestem jednym z ekspertów indeed.best. Więcej informacji na tematy zawodowe możecie znaleźć na moim Li (https://www.linkedin.com/in/pawelbochnowski/)

  W TM jestem od 2015 roku. Pełniłem funkcje w organizacji: VP PR, VP Edu, Area Director, Club Sponsor. Posiadam odznaczenia ACB i ALB. Od 2016 roku przemawiam na konferencjach krajowych TM (kilka konferencji okręgów/dywizji, 4 Efekty TM oraz 1 konferencja dystryktu) oraz jestem zapraszany jako key note na spotkania specjalne klubów.

 • null

  Heikki Siltanen

  Uzyskał tytuł magistra w Helsińskiej Szkole Ekonomicznej i pracował jako nauczyciel statystyki, przedsiębiorca, obecnie posiada 10-letnie doświadczenie w roli kontrolera finansowego i biznesowego. Specjalizuje się w planowaniu finansowym oraz – zarządzaniu i wsparciu biznesowym. Jego misją jest, aby informacje finansowe były użyteczne dla biznesu w sensie praktycznym i strategicznym.

  Heikki jest również wieloletnim członkiem Toastmasters. Początkowo dołączył, aby poprawić swoje umiejętności prezentacji, ale pozostał z powodu niesamowitych ludzi, których spotkał w organizacji. Obecnie pełni funkcję Kierownika Administracyjnego Dystryktu 108, uwielbia także angażować się w swoje Kluby jako Wiceprezes Virtual Speakers i Treasurer of the Northern Stars in Helsinki.

   

 • null

  M Zain Ul Abidin

  Zain jest Toastmasterem od ponad 3 lat, w tym czasie pełnił funkcję Sierżanta, Wiceprezesa ds. Edukacji i Prezydenta SpeakLove Speakers, a także Area Director dla Area D2 w Dystrykcie 108 obejmującym 10 klubów w Polsce. Podczas swojej kadencji pomógł założyć 4 nowe kluby, 7 z 10 dzięki niemu osiągnęło status Distinguished i został ogłoszony dyrektorem regionalnym roku. Brał udział we wszystkich konkursach, osiągając poziom dywizji 3 razy i okręgowy 1 raz w Konkursie Humorystycznej Mowy w Brnie, listopad 2017 r.
  Jest także pionierem w Pathways, jako pierwsza osoba w Europie, która ukończyła 4 ścieżki. Został wyróżniony nagrodą Wybitnego Członka i licznymi nagrodami Triple Crown.

 • null

  Jacek Branas

  Konsultant, trener i coach. Ekspert TOC – Theory of Constraints ( w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych oraz w zarządzaniu projektami. Analizując istniejącą rzeczywistość firmy pomaga znaleźć kluczowe problemy i je usunąć. Znajduje ograniczenia w działalności firm (wewnętrzne i zewnętrzne) i pomaga je usuwać lub minimalizować. Tworzy rozwiązania obejmujące zarządzanie produkcją, dystrybucją, sprzedażą, projektami oraz pomaga we wdrażaniu zmian.

 • null

  Andrzej Krótki

  Autor bestsellera branżowego „Skuteczny Lider Lean: Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać”, współwłaściciel Instytutu Doskonalenia Produkcji Sp. z o. o., koordynator i współtwórca cyklu ogólnopolskich konferencji Lean Camp (od 2012 r.), trener i konsultant lean management, współtwórca Systemu Trwałej Efektywności Produkcji (S.T.E.P.).

  Pomagał w usprawnieniach ponad 60 firmom z branży produkcyjnej, usługowej, serwisowej i handlowej. Prowadzi projekty wdrożeniowe, szkolenia, warsztaty, gry symulacyjne z narzędzi i metod lean, motywacji i kreatywnego myślenia. Występował wielokrotnie jako prelegent na wydarzeniach organizowanych przez największe marki związane z branżą produkcyjną.

 • null

  Michał Kosel

  Opolanin, przedsiębiorca, dziennikarz, założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com. Od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu o pasję, zainteresowania i predyspozycje i godnie z tego żyć.
  Jest wykładowcą na studiach licencjackich i MBA, na uczelni biznesowej ASBIRO w Warszawie, wykładowcą LEM przy Instytucie Misesa oraz doradcą na Uniwersytecie Opolskim w formie eksperta z sektora prywatnego. Dwukrotnie otarł się o bankructwo, zbudował 2 placówki taneczno-sportowe, nie mając złotówki na koncie.
  Obecnie prowadzi swoje kluby. Jego spółki i organizacje prowadzą w całej Polsce prawie 20 projektów sportowych i edukacyjnych.
  Autor dwóch książek. Druga z nich nosi tytuł „Jak położyć biznes na pasji?” …i o tym właśnie będzie mówił podczas konferencji.

 • null

  Lisko MacMillan

  Jest trenerką ICC, trenerką biznesu i matką dwojga dzieci. Zwyciężczyni Mistrzostw Polski Tostmasters w 2016 roku w wystąpieniach publicznych i ewaluacjach, finalista dystryktu mów humorystycznych w języku angielskim.
  Jako wieloletni członek Toastmasters była także mentorką klubową i mentorką mistrzowską.

  Lisko ma również pasję do improwizacji, którą wykorzystuje w swoim treningu. Łączy techniki improwizacji i gry ze swoim wystąpieniem publicznym, coachingiem i doświadczeniem ESL, aby tworzyć indywidualne szkolenia biznesowe i szkolenia z umiejętności miękkich, które są równie energetyzujące, co skuteczne.

 • null

  Piotr Mrzygłód

  doświadczony manager specjalizujący się w obszarach sprzedaży, zakupów i marketingu. Skupiony na usprawnianiu zastanych procesów, transferze Dobrych Praktyk i optymalizacji kosztów. Coach, wykładowca, autor licznych artykułów z zakresu marketingu strategicznego i sprzedaży, współautor książki ” Techniki promocji sprzedaży“. Absolwent Canadian International Management Institute i Harvard Business School MANAGEMENT 2008™.

  Prowadzi także własną działalność gospodarczą zajmując się: doradztwem i szkoleniem z zakresu sprzedaży i marketingu strategicznego oraz operacyjnego.
  Jest także twórcą Fundacji Strategie Marketingowe, promującej dobre praktyki podczas spotkań i warsztatów w całej Polsce.

 • null

  Agnieszka Hołowacz

  Trenerka personalna, właścicielka jednego z pierwszych klubów fitness w Opolu.
  Podczas treningów inspiruje klientów do holistycznej pracy z ciałem, dbania o zdrowie oraz wiary we własne możliwości. Po niemal 25 latach pracy w branży fitness, zdecydowała by nie tylko pomagać zrzucać zbędne kilogramy ale także zbędne napięcia i przekonania. To one bardzo często odgradzają nas od szczęścia, zdrowia czy sukcesu.
  Zawsze daje do tego konkretne narzędzia. Tak jak ciało poddane odpowiedniemu treningowi staje się silne, wolne od napięć tak i nasz umysł może być źródłem energii i odwagi do działa. Uwierzcie, to działa! 
  Absolwentka Instytutu Psychologii Stosowanej, swój największy rozwój zawdzięcza wspierającej ją rodzinie oraz mentorom tj.: Justin Belitz, Ken Coscia, Ewa Foley. 
 • null

  Przemysław Kutnyj

  Certyfikowany trener i coach biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Z wykształcenia polonista.

  Od 2005 r. związany z branżą public relations, w której pracował m.in. dla AIR FRANCE KLM, HARIBO czy PKO Bank Polski. Do 2018 r. rzecznik prasowy stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Od 2007 roku w branży szkoleniowej, gdzie pracował bardzo wielu firm (m.in. Lotos, Royal Bank of Scotland, Interia).

  Specjalizuje się w: wystąpieniach publicznych, prezentacjach, treningach medialnych, szkoleniach ze storytellingu, poprawnej i klarownej polszczyzny. Szkoli również w języku angielskim.
  Prowadzi fan page na Facebooku i kanał na YouTube – DOBRA MOWA Wystąpienia publiczne, gdzie dzieli się wiedzą pochodzącą z wielu przeczytanych lektur, jak i przede wszystkim z własnych doświadczeń.

 • null

  Tomasz Cwynar

  There will apear also an English humorous speaker  But this time he will talk about 🔀 „Speaker’s philosophy” of becoming a great speaker at all.

  ⭐️ Tomasz Cwynar has been member of Wroclove Toastmasters for four years. He has given workshops on Toastmasters national conferences and is public speaking trainer in company he works for. He has won multiple competitions at club and area level. This year he have become champion of improvised speeches od District 108. Outside Toastmasters Tomasz is organizer and host of “ SUMO” cyclical stand up open mic event in Wroclaw that already have 40 editions. Public speaking and stand-up have become essential part of his life.

 • null

  Daria Stasiak

  This wonderful young lady will talk i (in English) about „Learning by games” and using them in teambuilding and workshops.

  ⭐️ Daria Stasiak has been a member of Toastmasters for a year. During this time, she managed to complete almost 3 levels of the Leadership Development path (almost, because the last project will be realized this coming Tuesday ), carry out a lot of speeches and even more evaluation, and – primarily – feel that the scene is her place 
  Professionally for the last two years Daria worked in marketing.
  Currently she works in a corporation as a business analyst.
  She is also a co-founder of the Girlboss.in – entrepreneurial community.

 • null

  Tomasz Markowski

  Trener, asesor i konsultant biznesowy. Prowadzi projekty rozwojowe, czyli szkolenia dla przedsiębiorców i ich zespołów oraz procesy development centre dla kadr menedżerskich i talentów. Menedżer 20-osobowego zespołu sprzedażowego i aktywny sprzedawca. Kieruję się maksymą, że nastawienie to mała rzecz, która czyni wielką różnicę.
  Od prawie dwóch lat w Toastmasters International. W poprzedniej kadencji pełnił rolę prezesa klubu IG Wodzisław, który urósł do 21 członków. Wypracowali oni 10 punktów DCP w pierwszym roku działalności, dzięki pasji i zaangażowaniu całego klubu, a w szczególności zarządu.

 • null

  Ewa Bocheńska

  Zawodowo zajmuje się marketingiem, organizacją eventów i strategiami dla galerii handlowych.
  Od 4,5 roku należy do klubu WrocLove Toastmasters, w zarządzie spędziła około 2 lat, jako sierżant, prezes, ex-prezes, viceprezes ds. edukacji. Dodatkowo pełniła także rolę mastermentora oraz koordynatora wprowadzania ścieżek Pathways w klubie. Zorganizowała około 7 edycji warsztatów międzyklubowych, a także kilka domówek dla członków Toastmasters. Ma na koncie liczne mowy i projekty edukacyjne. Była prelegentką na 3 konferencjach Toastmasters.
  Pod jej pieczą było około 15 mentorowanych oficjalnych i 5 nieoficjalnych.

 • null

  Magdalena Hałapacz

  Psycholog od 2002 roku, psycholog sportowy od 2010 roku. Pomaga sportowcom w osiąganiu mistrzostwa.
  W Toastmasters 4 lata, ma na koncie zdobycie tytułów Advanced Communicator Gold, Advanced Leader Bronze. Była także Viceprezesem ds Członkowstwa oraz Prezes klubu Wroclove Toastmasters. Obecnie Area D2 Director.

 • null

  Beata Wita

  Z wykształcenia filolog. Obecnie od kilku lat pracuje w sprzedaży. Kocha rozwój, zarówno ten mentalny, jak i duchowy. Ostatnio odkryła nową pasję. W wolnych chwilach, gdy jest ciepło (czyli rzadko, bo prawie zawsze jest jej zimno ) lubi chodzić po niewysokich górach (takich, gdzie nie ma przepaści ) i napawać się ich pięknem.
  W Toastmasters działa od stycznia 2016 r. Przez rok pełniłą funkcję Vice Prezesa ds. Edukacji, następnie przez pół roku Prezesa klubu. Obecnie pełni rolę Dyrektora ds. Wzrostu Klubów w Okręgu D.

 • null

  Gábor Zoltán Halmai

  Public speaker, who loves social events and engaging with people frequently. His approach to public speaking is holistic, that is, for me, public speaking is much more than a skill to learn. More than just a way to make more money. Public speaking is a tool to get to know yourself, how you can use your mind, your body and soul to share a piece of you through speaking. He live live in Kraków, and speaks Polish a bit  He is am a member of Toastmasters since September 2016.

 • null

  Cezary Cerekwicki

  Is a member of the Wroclaw Leaders Toastmasters Club. He likes that organization, because it is the last one around that still did not tell him he speaks too much. A computer scientist at heart, manager by trade, bookworm by choice. His hobbies run the gamut from running itself to developing people. He used to develop software, but no software has ever told him “thank you” or reciprocated with a carrot cake.

 • null

  Bogdan Czarnecki

  Bogdan Czarnecki is an accomplished manufacturing professional working for the last 20 years in various roles in the Operations of many respected multinational organizations. For the last 7 years, he is involved in lean manufacturing, holding currently group role of Lead Opex Coach for 7 factories located across Europe.

 • null

  Magdalena Kurowska

  Przedsiębiorczyni z branży eventowej. W trakcie produkowanych wydarzeń nierzadko zarządza kilkoma zespołami jednocześnie, spinając ich pracę. Aktywistka i członkini Fundacji Laboratorium Zmiany, gdzie odpowiada za komunikację i marketing. Prowadzi tam także warsztaty rozwojowe dla młodzieży oraz koordynnuje projekt Spotkania z Superbabkami. Współtwórczyni Babskiego Biznesu, spotkań dla opolskich przedsiebiorczyń, które sieciują, ale także uzbrajają w wiedzę. Twórczyni internetowa.

AGENDA

Nazwy naszych sal: 1. MORE, 2. LESS i 3. ENGLISH – LESS is MORE

W sobotę i niedzielę warsztaty będą odbywały się równocześnie w trzech salach tematycznych.
Szczegółowa agenda poniżej 🙂 

16:00 - 16:45
Rejestracja
16:45 - 17:15
Odprawa mówców i sędziów
17:15 - 18:00
  KONKURS ODPOWIEDZI NA GORĄCE PYTANIA- PL

  TABLE TOPIC CONTEST

  18:00 - 18:45
   KONKURS ODPOWIEDZI NA GORĄCE PYTANIA- ENG

   TABLE TOPIC CONTEST

   21:00
    After Party KLUB KUBATURA – BOWLING AND DANCING 🙂 😀

    Prowadzi Magdalena Kurowska

    08:30 - 09:00
    Rejestracja: odebranie WELCOME PACK
    09:45 - 10:00
    OTWARCIE KONFERENCJI: Monika Szlachta, Heikki Siltannen, Basia Beuth
    10:15 - 11:00
    TOMASZ WITKOWSKI „Dlaczego warto szukać dowodów?

    Metody podnoszenia jakości i efektywności własnych szkoleń i wystąpień. Co zrobić aby nie opierać ich na pseudonauce?

    11:0 - 11:15
    PRZERWA
    11:15 - 11:30
    ODPRAWA MÓWCÓW
    11:30 - 12:45
    KONKURS MÓW HUMORYSTYCZNYCH

    HUMOROUS SPEECH CONTEST
    ( PL )

    12:45 - 13:00

    PRZERWA

    13:00 - 14:00
    KONKURS MÓW – ENG
    14:00 - 14:45
    PRZERWA OBIADOWA
    14:45 - 15:30
    PIOTR MRZYGŁÓD „Profesjonalny ELEVATOR PITCH, czyli
    – przygotuj się na spotkaniez inwestorem
    15:45 - 16:30
    JACEK BRANAS „Teoria ograniczeń w pracy
    z zespołem

    To nic złego, kiedy jesteś ograniczeniem w swoim zespole.

    16:30 - 16:45
    PRZERWA
    16:45 - 17:30
    HEIKKI SILTANEN „How to Make Money Work for You

    Learn how to create a healthy financial future for your future self.

    17:30 - 18:15
    OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU
    (contest results announcement)
    19:30 - 21:00
    Gala dinner i ogłoszenie wyników konkursów (+ contest results announcement) – najlepiej strzeżony klub w mieście „Kasyno Policyjne Pub Bistro” 😉
    21:00
    After Party – najlepiej strzeżony klub w mieście „Kasyno Policyjne Pub Ufo” ul. Wojciecha Korfantego 4 😉

    Kto chce się dobrze przygotować na sobotnie After Party? W sobotnie wieczór zapraszamy Was na HAT PARTY czyli IMPREZĘ KAPELUSZOWĄ.

    Wszyscy są zaproszeni w typowym stroju imprezowym (ciut bardziej elegancko, lecz nie wieczorowo) ALE – z jak najciekawszym nakryciem głowy 
    Odbędzie się oczywiście konkurs: D 🏆
    Nie martwcie się  – możecie wyglądać jak UFO – to będzie zamknięta impreza!

    Prowadzi Agnieszka Zientarska

    08:30 - 09:00
    Rejestracja: odebranie pakietu
    09:00 - 09:45
    Spotkanie Division Director z oficerami klubów:
    Klubowe ABC dla ZARZĄDÓW” – COT
    10:00 - 10:15
    OTWARCIE KONFERENCJI: Monika Szlachta, Heikki Siltanen, Basia Beuth
    11:30 - 12:30
    ANDRZEJ KRÓTKI „Droga skutecznego Prezesa a ciągłe doskonalenie i LEAN
    12:30 - 12:45
    PRZERWA
    12:45 - 13:30
    MICHAŁ KOSEL „Jak położyć biznes na pasji

    Dlaczego 80% biznesów zakładanych przez pasjonatów upada w ciągu pierwszych 2 lat.

    13:30 - 14:45
    PRZERWA OBIADOWA
    14:45 - 15:30
    MAGDALENA HAŁAPACZ „4 umiejętności, które poprowadzą Cię w kierunku mistrzostwa
    15:30 - 15:45
    PRZERWA
    15:45 - 16:30
    AGNIESZKA HOŁOWACZ „Jak znaleźć siłę i sposób na radzenie sobie ze stresem w swoim ciele
    16:00 - 16:15
    PRZERWA
    19:30 - 20:30
    Gala dinner i ogłoszenie wyników konkursów (+ contest results announcement) – najlepiej strzeżony klub w mieście „Kasyno Policyjne Pub Bistro” 😉
    Start 20:30
    After Party – najlepiej strzeżony klub w mieście „Kasyno Policyjne Pub Ufo” ul. Wojciecha Korfantego 4 😉

    Kto chce się dobrze przygotować na sobotnie After Party? W sobotnie wieczór zapraszamy Was na HAT PARTY czyli IMPREZĘ KAPELUSZOWĄ.

    Wszyscy są zaproszeni w typowym stroju imprezowym (ciut bardziej elegancko, lecz nie wieczorowo) ALE – z jak najciekawszym nakryciem głowy 
    Odbędzie się oczywiście konkurs: D 🏆
    Nie martwcie się  – możecie wyglądać jak UFO – to będzie zamknięta impreza!

    Prowadzi Anna Mróz

    08:30 - 09:00
    Rejestracja: odebranie pakietu
    11:30 - 12:30
    DARIA STASIAK „Learing by games

    Training games that help to learn effective communication.

    12:30 - 12:45
    PRZERWA
    12:45 - 13:30
    CEZARY CEREKWICKI „Cultural differences in the world of global business

    The model of cultural differences across eight dimensions.

    13:30 - 14:45
    PRZERWA OBIADOWA
    14:45 - 15:30
    LISKO MACMILLAN  „How to aply improvisation techniques to you business work”
    15:30 - 15:45
    PRZERWA
    15:45 - 16:30
    PAWEŁ BOCHNOWSKI „Building and engaging virtual teams”

    How to increase the involvement of people in teams, not seeing each other every day. COT

    09:30 - 10:15
    BEATA WITA „Jak radzić sobie z najczęstszymi problemami klubu Toastmasters” COT
    10:15 - 10:30
    PRZERWA
    10:30 - 11:15
    MONIKA SZLACHTA „Dynamic DEMO

    Jak poprowadzić spotkanie demo, które skradnie serca gości? – COT

    11:15 - 11:30
    PRZERWA
    11:30 - 12:15
    RAFAŁ MIRKOWSKI „Skuteczny System Samoorganizacji

    Zarządzanie sobą w czasie dla osób pracujących nad wieloma projektami.

    12:15 - 12:30
    PREZENTACJA PROJEKTÓW REALIZOWANYCH W OKRĘGU (DIVISION)
    12:30 - 13:30
    PRZERWA OBIADOWA
    13:30 - 14:15
    RYSZARD KOSOWICZ „Tajemnice delegowania

    Wprowadzenie do przestrzeni delegowania i problemów z nim związanych. – COT

    14:15 - 14:30
    PRZERWA
    14:30 - 15:15
    TOMASZ MARKOWSKI „Jak rozwijać ludzi ekologiczną i wartościową informacją zwrotną?

    Jak się przygotować do procesu feedback’owego.

    15:15 - 15:45
    OFICJALNE ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI
    10:15 - 11:00
    MAGDALENA KUROWSKA „Jak z pomocą aktywnego słuchania, upewnić się, że dobrze rozumiemy swoją funkcję/rolę w zespole.”
    12:00 - 13:00
    PRZERWA OBIADOWA
    13:00 - 13:45
    PRZEMYSŁAW KUTNYJ „Sztuka upadania, czyli o komizmie na scenie.

    Jak upadki i smuteczki przerabiać na materiał humorystyczny.

    13:45 - 14:00
    PRZERWA
    14:45 - 15:30
    EWA BOCHEŃSKA „Obudź w sobie mentora

    O mentoringu jako sposobie na dobry klub Toastmasters. – COT

    10:15 - 11:00
    ZAIN UL ABIDIN „Building high quality team”
    COT
    11:00 - 11:15
    PRZERWA
    11:15 - 12:00
    BOGDAN CZARNECKI „The deep work – the art of focusing and delivering meaningful tasks
    12:00 - 13:00
    Przerwa obiadowa
    13:00 - 13:45
    TOMASZ CWYNAR „Speaker’s philosophy„.

    How not to learn from your own mistakes.

    13:45 - 14:00
    PRZERWA
    14:00 - 14:45
    GABOR ZOLTAN HALMAI „Get Your Body Ready to Speak

    How to find this voice that is hidden in your body.

    LOGO2

    LOKALIZACJA

    HOSTELE

    null

    Hostel Opole Główne

    HS Hostel Opole Główne położony jest 1,8 km od miejsca konferencji oraz około 250 m od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Event Hostel - Opole

    Event Hostel położony jest 1 km od miejsca konferencji oraz około 1,2 km od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Kimanoclegi

    Kimanoclegi położony jest 1,3 km od miejsca konferencji oraz około 2,9 km od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Red Bike Hostel

    Red Bike Hostel położony jest 1,2 km od miejsca konferencji oraz około 1 Km od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Xaverianum

    Xaverianum położony jest 260 m od miejsca konferencji oraz około 1,5 km od gali dinner.
    Więcej informacji

    HOTELE

    null

    Hotel Festival

    Hotel Festival położony jest 1 km od miejsca konferencji oraz około 2,6 km od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Hotel Szara Willa

    Szara Willa położona jest 750 m od miejsca konferencji oraz około 1,5 km od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Hotel Piast

    Hotel Piast położony jest 1,4 km od miejsca konferencji oraz około 950 m od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Hotel Starka

    Hotel Starka położony jest 1,4 km od miejsca konferencji oraz około 900 m od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Hotel Mercure

    Hotel Mercure położony jest 1,6 km od miejsca konferencji oraz około 550 m od gali dinner.
    Więcej informacji
    null

    Hotel Kamienica

    Hotel Kamienica położony jest 900 m od miejsca konferencji oraz około 1 km od gali dinner.
    Więcej informacji
    LOGO2

    WSPÓŁORGANIZATORZY

    • null

     KLUB TOASTMASTERS OPOLE

    • null

     WIZUALSIDE

    • null

     STOWARZYSZENIE NA RZECZ INTEGRACJI ŚRODOWISKA LOKALNEGO CHCIEJ CHCIEĆ

      

      

    &

    LOGO2

    PARTNERZY

    • null

     Radio Opole

    • null

     Wydawnictwo Bez Maski

    • null

     Uniwersytet Opolski

    • null

     Fundacja Strategie Marketingowe

    • null

     XE - sprzedaż elektroniki biurowej

    LOGO2

    POPRZEDNIA KONFERENCJA